ZESPÓŁ "MEGAMISJA"

Mega Misja to nieodpłatny ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych. Jego przebieg oparty jest na zabawie , która przenosi dzieci do pełnej przygód misji. Uczniowie , razem z nauczycielem , pomagają bohaterom uratować cyfrowe labolatowium przed figlami Psotnika. Wykonując zadania i łapiąc kolejne części Psotnika, najmłodsi uczą się i zdobywają nagrody.

Rodzice mogą obserwować postępy swoich dzieci poprzez stronę internetową : www.megamisja.pl (wystarczy na mapie znaleźćinteresująca szkołę i przejść do jej profilu) oraz włączyć się w rozwój kompetencji cyfrowych swoich dzieci, lepiej zrozumieć ich wirtualne aktywności i skorzystać z bezpłatnego kursu internetowego o bezpieczeństwie dziecka w sieci: www.fundacja.orange.pl/kurs.

Organizatorem Programu "MegaMisja" jest Fundacja Orange, która działa na rzecz nowoczesnej edukacji . Dba o bezpieczeństwo dzieci w internecie , rozwija kompetencje młodzieży i mieszkańców małych miast i wsi.

Realizacja zajęć

Utworzono dnia 25.10.2021, 08:56